Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiezdno Flota - Monstars

1 LIGA, KOLEJKA 9, 13-01-2024 11:40
Gwiezdno Flota74
19
26
15
14
61
20
20
3
18
Monstars Będzin

Relacja

 MVP - Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Modrzyński112152.4%81553.3%3650.0%3560.0%10112002820
D.Kuczera1333.3%010.0%1250.0%44100.0%2131801716
T.Stankala5862.5%4666.7%1250.0%000.0%53800111116
J.Nowrotek41040.0%4666.7%040.0%000.0%5490010812
Ł.Kosmowski3650.0%3650.0%000.0%4666.7%2350103108
K.Lato1250.0%11100.0%010.0%000.0%000230026
M.Bobrowski1812.5%1333.3%050.0%1250.0%617011133
A.Borowiak2633.3%1250.0%1425.0%020.0%224000152
T.Chrząstek010.0%000.0%010.0%000.0%101000000
M.Zimolong010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
SUMA286642.4%224153.7%62524.0%121963.2%241438415377482

Monstars Będzin

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Bubel81361.5%71070.0%1333.3%3475.0%921105032027
Ł.Nawrot81747.1%81553.3%020.0%3475.0%63902011919
J.Olesiński21020.0%1425.0%1616.7%1425.0%6172711611
J.Pańczyk3475.0%2366.7%11100.0%000.0%000000076
W.Wierzbicki3650.0%22100.0%1425.0%000.0%101010076
K.Wałek1616.7%1425.0%020.0%000.0%303120023
K.Wąs030.0%000.0%030.0%000.0%00001020-4
SUMA255942.4%213855.3%42119.0%71258.3%25631318176168

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)