Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiezdno Flota - Hica

1 LIGA, KOLEJKA 3, 28-10-2023 13:00
Gwiezdno Flota84
19
21
24
20
62
20
18
18
6
Hica Ruda Śląska

Relacja

MVP - Karol Leszczyński (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Leszczyński101662.5%4666.7%61060.0%000.0%1311420032633
Ł.Kosmowski91464.3%91464.3%000.0%44100.0%41530002225
D.Kuczera3837.5%000.0%3837.5%1250.0%213210031016
K.Swoboda4757.1%2450.0%2366.7%000.0%30302011011
J.Nowrotek5862.5%55100.0%030.0%010.0%2131102109
A.Borowiak2540.0%1333.3%1250.0%11100.0%101030067
K.Lato010.0%000.0%010.0%000.0%325020204
T.Chrząstek020.0%000.0%020.0%000.0%00000000-2
SUMA336154.1%213265.6%122941.4%6875.0%2863481801184103

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Grzegorzewski61346.2%5955.6%1425.0%6785.7%31413001919
S.Filczek41330.8%060.0%4757.1%22100.0%31411201413
P.Mol2450.0%11100.0%1333.3%33100.0%2023201812
R.Chrząszcz020.0%020.0%000.0%3475.0%314110234
K.Kaczmarczyk2728.6%1333.3%1425.0%000.0%213110253
M.Białas11100.0%11100.0%000.0%000.0%000000022
J.Kolenda3837.5%2366.7%1520.0%000.0%213100472
T.Mucha000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Włodarczyk1616.7%000.0%1616.7%1425.0%20202024-2
SUMA195435.2%102540.0%92931.0%152075.0%175228102116253

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)