Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiezdno Flota - Dobermany

1 LIGA, KOLEJKA 5, 04-11-2023 10:20
Gwiezdno Flota76
23
14
21
18
58
14
10
17
17
Dobermany Tychy

Relacja

 MVP - Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Kosmowski101758.8%81457.1%2366.7%4666.7%32552002629
J.Modrzyński61154.5%4757.1%2450.0%3475.0%40403001718
D.Kuczera2633.3%010.0%2540.0%11100.0%6063601717
K.Swoboda2366.7%1250.0%11100.0%22100.0%4044300717
K.Lato1250.0%000.0%1250.0%000.0%101030036
K.Leszczyński41233.3%3742.9%1520.0%000.0%213020096
J.Hirsz020.0%000.0%020.0%1250.0%617020215
A.Borowiak1250.0%11100.0%010.0%000.0%000100022
M.Zimolong000.0%000.0%000.0%000.0%011000001
T.Chrząstek010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
J.Nowrotek1520.0%1333.3%020.0%000.0%11200012-1
M.Bobrowski1714.3%1520.0%020.0%000.0%00010002-3
SUMA286841.2%194047.5%92832.1%111573.3%276331421047696

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Wojsz61154.5%1520.0%5683.3%000.0%21303111718
S.Kampa3475.0%22100.0%1250.0%000.0%3031702715
T.Rusek2450.0%1333.3%11100.0%22100.0%5380021714
K.Michalak1425.0%1425.0%000.0%2450.0%505030245
M.Goj41330.8%1250.0%31127.3%11100.0%1010013122
B.Usendiah31421.4%1425.0%21020.0%1250.0%707110492
R.Białkowski000.0%000.0%000.0%020.0%404010201
B.Musiał11100.0%11100.0%000.0%020.0%112000121
D.Pruksa000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA205139.2%82138.1%123040.0%61346.2%285332154165858

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)