Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Green Peas - Rybnik Team

1 LIGA, KOLEJKA 1, 24-09-2023 13:00
Green Peas40
16
11
6
7
62
10
16
13
23
Rybnik Team

Relacja

MVP - Bartek Polnik (Rybnik Team)

Statystyki

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Palej41330.8%2540.0%2825.0%44100.0%20213011410
M.Bartecki050.0%040.0%010.0%000.0%8210330506
M.Palicki060.0%050.0%010.0%000.0%538310006
M.Hiltawski4757.1%4580.0%020.0%1250.0%000210395
A.Przywarka2540.0%1425.0%11100.0%000.0%202010154
M.Krawczyk010.0%010.0%000.0%000.0%101210003
M.Hiltawski2633.3%010.0%2540.0%000.0%011000162
A.Zadęcki1250.0%1250.0%000.0%000.0%000100022
P.Błoński040.0%040.0%000.0%22100.0%00011122-1
S.Czajor1616.7%1250.0%040.0%000.0%00011022-3
SUMA145525.5%93327.3%52222.7%7887.5%1862414121154034

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Polnik81266.7%71070.0%1250.0%3475.0%63912022025
W.Kampa71450.0%71450.0%000.0%4757.1%471121111822
T.Gołysz2825.0%1616.7%1250.0%000.0%6174313511
G.Zawierucha2922.2%1425.0%1520.0%2450.0%7181242711
A.Pierchała1250.0%000.0%1250.0%000.0%606130438
E.Tomko2633.3%1250.0%1425.0%000.0%123130157
B.Napierała010.0%010.0%000.0%000.0%404100103
J.Rduch2633.3%2633.3%000.0%000.0%202210441
SUMA245841.4%194344.2%51533.3%91560.0%36145013156186288

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)