Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - Gwiezdno Flota

1 LIGA, KOLEJKA 8, 16-12-2023 13:00
Energiczni60
12
10
17
21
101
18
26
19
38
Gwiezdno Flota

Relacja

MVP - Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Bielecki2540.0%2540.0%000.0%33100.0%91100101714
D.Sala61060.0%3650.0%3475.0%1333.3%40413051613
K.Wcisło2825.0%2450.0%040.0%91275.0%60604031311
M.Huras71643.8%71258.3%040.0%2366.7%1011314168
A.Wosinek2366.7%2366.7%000.0%2366.7%303100266
D.Kąkol1425.0%1333.3%010.0%000.0%30310062-3
SUMA204643.5%173351.5%31323.1%172470.8%261274111216049

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Modrzyński132161.9%5862.5%81361.5%1250.0%24612103536
K.Leszczyński61346.2%3560.0%3837.5%11100.0%40443211621
D.Kuczera3837.5%000.0%3837.5%000.0%10131001917
M.Bobrowski4944.4%22100.0%2728.6%11100.0%32512011113
J.Hirsz1333.3%1333.3%000.0%000.0%5491200212
J.Nowrotek2540.0%2540.0%000.0%3560.0%1561300712
K.Lato3742.9%3560.0%020.0%000.0%3142401611
K.Swoboda1520.0%1250.0%030.0%22100.0%1233500411
T.Chrząstek31127.3%000.0%31127.3%000.0%202000093
M.Zimolong1333.3%1333.3%000.0%000.0%112000022
SUMA378543.5%183354.5%195236.5%81172.7%231942163134101138

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)