Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobermany - Green Peas

1 LIGA, KOLEJKA 11, 27-01-2024 14:40
Dobermany Tychy56
20
14
13
9
50
16
8
13
13
Green Peas

Relacja

MVP - Wojciech Wojsz (Dobermany Tychy)

Statystyki

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Pokorski5771.4%4666.7%11100.0%11100.0%30312001216
W.Wojsz81747.1%71353.8%1425.0%000.0%70722141716
R.Białkowski51145.5%51145.5%000.0%2366.7%81912051212
K.Michalak3650.0%3650.0%000.0%2540.0%246300388
B.Musiał2540.0%2366.7%020.0%010.0%303120442
P.Pazdan1425.0%010.0%1333.3%000.0%000220232
D.Pruksa020.0%010.0%010.0%000.0%101021002
SUMA245246.2%214151.2%31127.3%51050.0%2452910122185658

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Bednarz51338.5%2450.0%3933.3%3560.0%81981121623
M.Krawczyk040.0%030.0%010.0%1250.0%80841005113
S.Czajor61060.0%2450.0%4666.7%000.0%21301051611
P.Błoński3742.9%3650.0%010.0%000.0%224000363
M.Hiltawski41040.0%3560.0%1520.0%000.0%101100293
A.Zadęcki010.0%010.0%000.0%000.0%213010201
M.Hiltawski1616.7%1250.0%040.0%000.0%01110002-1
A.Przywarka030.0%020.0%010.0%000.0%21301020-1
SUMA195435.2%112740.7%82729.6%4757.1%2573214141215052

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)