Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Basket Czerwionka - Rybnik Team

1 LIGA, KOLEJKA 5, 04-11-2023 14:40
Basket Czerwionka56
16
14
11
15
80
28
26
8
18
Rybnik Team

Relacja

MVP - Wojciech Kampa (Rybnik Team)

Statystyki

Basket Czerwionka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Janiszewski4944.4%1425.0%3560.0%000.0%40422011113
Ł.Kałuziński41330.8%1425.0%3933.3%000.0%42631121111
M.Forajter5955.6%5771.4%020.0%000.0%32501021010
K.Handzelewicz1520.0%1333.3%020.0%1250.0%505260338
A.Pradela51145.5%5955.6%020.0%000.0%1231101108
A.Cybula2366.7%22100.0%010.0%000.0%202100046
D.Kapała3742.9%3650.0%010.0%000.0%202020264
J.Cuber040.0%040.0%000.0%1250.0%10102141-4
SUMA246139.3%183946.2%62227.3%2450.0%226289152155656

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Kampa131968.4%131968.4%000.0%66100.0%821010423239
J.Rduch41040.0%3837.5%1250.0%44100.0%1311435121328
T.Szymura5955.6%1250.0%4757.1%000.0%21326011420
F.Kruk3475.0%2366.7%11100.0%000.0%1230402711
A.Pierchała31225.0%2540.0%1714.3%11100.0%516050288
K.Kupczak31127.3%3475.0%070.0%000.0%022160463
SUMA316547.7%244158.5%72429.2%1111100.0%2993872651380109

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)