Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Basket Czerwionka - Gwiezdno Flota

1 LIGA, KOLEJKA 7, 09-12-2023 14:40
Basket Czerwionka54
3
22
16
13
79
17
22
26
14
Gwiezdno Flota

Relacja

 MVP - Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Basket Czerwionka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Forajter61250.0%61154.5%010.0%11100.0%41502011313
A.Pradela51145.5%5955.6%020.0%11100.0%911000131113
K.Handzelewicz5955.6%5862.5%010.0%2450.0%70724071212
K.Janiszewski61250.0%4757.1%2540.0%000.0%40402031411
P.Patoła11100.0%11100.0%000.0%000.0%000100023
M.Ponieważ000.0%000.0%000.0%000.0%224110402
J.Cuber1714.3%1616.7%010.0%000.0%10112012-1
SUMA245246.2%224252.4%21020.0%4666.7%274315111195453

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Kuczera51631.3%000.0%51631.3%44100.0%51624021918
M.Bobrowski1616.7%1333.3%030.0%55100.0%6065501717
K.Lato4757.1%3560.0%1250.0%1250.0%02244011015
J.Hirsz3650.0%2540.0%11100.0%22100.0%5270202913
K.Swoboda51145.5%3560.0%2633.3%11100.0%31402011312
J.Nowrotek2366.7%1250.0%11100.0%000.0%2351000510
M.Zimolong2633.3%2633.3%000.0%020.0%134020044
T.Chrząstek41330.8%010.0%41233.3%000.0%0001001123
SUMA266838.2%122744.4%144134.1%131681.3%2212341319087992

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)