Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Basket Czerwionka - Dobermany

1 LIGA, KOLEJKA 2, 07-10-2023 11:40
Basket Czerwionka57
9
14
17
17
81
24
19
20
18
Dobermany Tychy

Relacja

MVP - Wojciech Wojsz (Dobermany Tychy)

Statystyki

Basket Czerwionka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Janiszewski71450.0%44100.0%31030.0%000.0%50513041715
W.Trałka71450.0%61154.5%1333.3%44100.0%10122041913
K.Handzelewicz61346.2%51050.0%1333.3%22100.0%31422161511
J.Cuber3933.3%3837.5%010.0%000.0%112011064
M.Ponieważ000.0%000.0%000.0%000.0%213101104
P.Patoła010.0%010.0%000.0%000.0%101020002
D.Kapała000.0%000.0%000.0%000.0%011000001
Ł.Kałuziński030.0%010.0%020.0%000.0%30312040-1
SUMA235442.6%183551.4%51926.3%66100.0%164207123195749

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Wojsz91369.2%81080.0%1333.3%2366.7%42613102127
K.Michalak81361.5%81361.5%000.0%31030.0%36912001919
S.Kampa4757.1%3650.0%11100.0%000.0%3361613917
R.Białkowski71450.0%71450.0%000.0%1333.3%33612121514
B.Usendiah4757.1%4580.0%020.0%1425.0%5163503914
J.Sowa31030.0%3742.9%030.0%000.0%3253903613
B.Musiał11100.0%11100.0%000.0%000.0%112140227
SUMA366555.4%345660.7%2922.2%72035.0%221840113131381111

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)