Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Atomic - Energiczni

1 LIGA, KOLEJKA 1, 24-09-2023 11:40
Atomic Sosnowiec44
18
7
18
1
45
7
10
14
14
Energiczni

Relacja

 MVP - Dominik Jacaszek (Energiczni)

Statystyki

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Kaptacz6785.7%5683.3%11100.0%040.0%54900231316
R.Szmal3560.0%3560.0%000.0%000.0%8191303614
M.Stępień3560.0%3560.0%000.0%000.0%033001068
M.Gąciarz22100.0%22100.0%000.0%000.0%101000045
A.Sass31225.0%2825.0%1425.0%1250.0%516100184
G.Kurek21315.4%1425.0%1911.1%000.0%336130153
M.Majchrzyk010.0%000.0%010.0%1250.0%303010013
M.Soja060.0%010.0%050.0%1250.0%325030111
M.Wisła020.0%010.0%010.0%000.0%10100000-1
M.Siwiec040.0%030.0%010.0%020.0%03301110-2
SUMA195733.3%163545.7%32213.6%31225.0%2917463114104451

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Jacaszek61250.0%61250.0%000.0%3475.0%931200001520
A.Wosinek2450.0%2450.0%000.0%000.0%5270210412
D.Sala2922.2%2540.0%040.0%22100.0%426020265
M.Cieńciała2922.2%1520.0%1425.0%000.0%011120052
M.Maziarz2450.0%22100.0%020.0%2633.3%101200162
M.Huras31030.0%3837.5%020.0%000.0%101010061
D.Posłuszny1616.7%020.0%1425.0%000.0%202100130
SUMA185433.3%163842.1%21612.5%71258.3%2283047144542

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)