Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - Wściekłe Psy

GRUPA B, KOLEJKA 2, 17-02-2024 13:00
Energiczni64
13
18
22
11
85
30
16
9
30
Wściekłe Psy

Relacja

MVP - Wojciech Szpyrka (Wściekłe Psy)

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Rajczak61346.2%51241.7%11100.0%121770.6%10132032516
J.Wilk3837.5%3837.5%000.0%61154.5%72910121211
D.Kąkol000.0%000.0%000.0%22100.0%202310226
J.Pruś3933.3%3650.0%030.0%1333.3%123130175
M.Huras3837.5%2633.3%1250.0%3475.0%0110304104
P.Żeleźniak11100.0%11100.0%000.0%2540.0%112100242
D.Jacaszek2728.6%2633.3%010.0%000.0%213010241
SUMA184639.1%163941.0%2728.6%264261.9%147219101166445

Wściekłe Psy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Szpyrka131776.5%131492.9%030.0%5683.3%1041413033141
P.Zielony91752.9%81361.5%1425.0%030.0%21366021921
S.Pietryga4757.1%3475.0%1333.3%000.0%3141323913
G.Miszewski2366.7%2366.7%000.0%000.0%5271000411
S.Kałuża22100.0%22100.0%000.0%000.0%303040348
M.Broda4944.4%1520.0%3475.0%000.0%0110202117
S.Chowaniec1250.0%1250.0%000.0%22100.0%101100243
K.Kobylewski1250.0%000.0%1250.0%010.0%202000132
B.Heil000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA365961.0%304369.8%61637.5%71258.3%26935101821685106

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)