Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Rybnik Team - Gwiezdno Flota

GRUPA A, KOLEJKA 3, 24-02-2024 13:00
Rybnik Team73
14
20
15
24
85
16
27
20
22
Gwiezdno Flota

Relacja

MVP - Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) 

Statystyki

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kupczak71643.8%2450.0%51241.7%4666.7%21348042323
W.Kampa71450.0%71450.0%000.0%4850.0%731002021817
F.Kruk61442.9%41040.0%2450.0%000.0%23522001415
P.Muras1520.0%1520.0%000.0%000.0%6394301213
B.Polnik51631.3%3933.3%2728.6%1250.0%4040122136
J.Muras1250.0%000.0%1250.0%000.0%101100133
SUMA276740.3%174240.5%102540.0%91656.3%22103211162107377

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Marchacz44100.0%44100.0%000.0%11100.0%102121131925
Ł.Kosmowski5862.5%5862.5%000.0%44100.0%22412001418
J.Hirsz51241.7%3650.0%2633.3%000.0%43702111214
A.Kozioł61060.0%1333.3%5771.4%000.0%20200021713
D.Kuczera51145.5%010.0%51050.0%000.0%30305041513
K.Lato050.0%020.0%030.0%000.0%23531102012
J.Nowrotek3560.0%2450.0%11100.0%000.0%3141100711
M.Bobrowski030.0%020.0%010.0%000.0%404040005
K.Swoboda3837.5%1250.0%2633.3%3475.0%0110304115
T.Chrząstek010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
SUMA316746.3%163250.0%153542.9%8988.9%30124262941485115

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)