Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Hica - Rybnik Team

GRUPA A, KOLEJKA 2, 17-02-2024 11:40
Hica Ruda Śląska53
17
13
8
15
63
24
12
11
16
Rybnik Team

Relacja

MVP - Tomasz Gołysz (Rybnik Team)

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Grzegorzewski51631.3%51338.5%030.0%91752.9%851331001917
P.Mol51338.5%2450.0%3933.3%2450.0%40402011510
R.Chrząszcz2633.3%1425.0%1250.0%1250.0%426020267
M.Białas1250.0%1250.0%000.0%010.0%123101223
S.Filczek1812.5%1250.0%060.0%000.0%707020123
P.Matachowski1425.0%1333.3%010.0%010.0%112110121
J.Kolenda31030.0%2450.0%1616.7%000.0%000010170
SUMA185930.5%133240.6%52718.5%122548.0%25103559185341

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Gołysz5862.5%3560.0%2366.7%44100.0%51614001624
J.Rduch41040.0%3742.9%1333.3%11100.0%71803121014
G.Zawierucha21020.0%2450.0%060.0%22100.0%123150022613
W.Kampa51145.5%51145.5%000.0%2450.0%22402201212
T.Szymura3837.5%000.0%3837.5%000.0%112130199
K.Kupczak2728.6%2450.0%030.0%22100.0%000230264
A.Białdyga020.0%000.0%020.0%2366.7%404100123
B.Napierała1333.3%1333.3%000.0%000.0%213000023
SUMA225937.3%163447.1%62524.0%131681.3%33942515586382

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)