Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Hica - Gwiezdno Flota

GRUPA A, KOLEJKA 4, 02-03-2024 13:00
Hica Ruda Śląska69
27
18
6
18
91
19
25
18
29
Gwiezdno Flota

Relacja

MVP  - Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Salomonik92634.6%3837.5%61833.3%101566.7%911047053428
R.Sgodzaj61540.0%3742.9%3837.5%3475.0%21310001812
K.Kaczmarczyk1425.0%1250.0%020.0%000.0%415220127
S.Filczek31225.0%2825.0%1425.0%1250.0%167000085
J.Kolenda040.0%030.0%010.0%000.0%336120005
M.Włodarczyk31127.3%22100.0%1911.1%000.0%022130174
P.Matachowski010.0%010.0%000.0%000.0%101010001
W.Wojtyczka000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
T.Mucha000.0%000.0%000.0%020.0%00000010-3
SUMA227330.1%113135.5%114226.2%142360.9%201434915086959

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Hirsz81266.7%6785.7%2540.0%6875.0%62813032427
D.Kuczera61250.0%1250.0%51050.0%1250.0%80807021824
K.Lato2633.3%1333.3%1333.3%88100.0%831125051322
A.Marchacz22100.0%22100.0%000.0%3650.0%7291300717
J.Modrzyński92240.9%71163.6%21118.2%4666.7%43712022417
K.Swoboda020.0%020.0%000.0%000.0%505100004
T.Chrząstek1250.0%000.0%1250.0%000.0%000000032
M.Bobrowski1250.0%11100.0%010.0%000.0%303000321
M.Zimolong000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA296048.3%182864.3%113234.4%223073.3%41105162001591114

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)