Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiezdno Flota - Dobermany

GRUPA A, KOLEJKA 2, 17-02-2024 14:40
Gwiezdno Flota51
11
8
18
14
64
19
16
9
20
Dobermany Tychy

Relacja

MVP - Michał Goj (Dobermany Tychy)

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Hirsz3742.9%2540.0%1250.0%77100.0%41520011416
T.Stankala81553.3%81172.7%040.0%2450.0%42600021813
K.Swoboda3837.5%2366.7%1520.0%000.0%516220478
K.Lato3650.0%2450.0%1250.0%1250.0%112130387
A.Marchacz11100.0%11100.0%000.0%000.0%314010126
J.Nowrotek050.0%050.0%000.0%1250.0%628000013
T.Chrząstek000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Zimolong000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Bobrowski070.0%050.0%020.0%1250.0%30303011-2
SUMA184936.7%153444.1%31520.0%121770.6%26834590125151

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Goj4850.0%11100.0%3742.9%6785.7%43710111720
K.Malicki6875.0%5771.4%11100.0%1250.0%11222001417
S.Kampa33100.0%22100.0%11100.0%000.0%4041401715
J.Sowa4850.0%3560.0%1333.3%030.0%303141398
W.Wojsz3742.9%3742.9%000.0%22100.0%404000187
P.Pazdan020.0%000.0%020.0%1250.0%303210014
R.Białkowski2728.6%2728.6%000.0%1250.0%202000051
B.Musiał010.0%000.0%010.0%000.0%011000000
D.Pruksa000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Usendiah1911.1%1616.7%030.0%11100.0%134030230
SUMA235343.4%173548.6%61833.3%121963.2%22830714286472

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)