Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Green Peas - Gwiezdno Flota

GRUPA A, KOLEJKA 1, 10-02-2024 13:00
Green Peas59
13
11
19
16
57
21
6
22
8
Gwiezdno Flota

Relacja

 MVP - Adam Przywarka (Green Peas)

Statystyki

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Przywarka33100.0%33100.0%000.0%000.0%4480100615
M.Bartecki41233.3%3650.0%1616.7%22100.0%43735041114
M.Krawczyk3742.9%2540.0%1250.0%1250.0%4153300814
M.Palej5955.6%3650.0%2366.7%22100.0%11200021410
P.Bednarz21118.2%050.0%2633.3%22100.0%527111287
M.Palicki2450.0%11100.0%1333.3%000.0%202000055
S.Czajor3742.9%2540.0%1250.0%000.0%000020174
M.Hiltawski030.0%010.0%020.0%000.0%20202020-1
SUMA225639.3%143243.8%82433.3%7887.5%2211337141115968

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Stankala71258.3%5771.4%2540.0%44100.0%63910012024
J.Hirsz61540.0%41040.0%2540.0%33100.0%71822121719
K.Lato1333.3%11100.0%020.0%22100.0%213230248
A.Marchacz2366.7%2366.7%000.0%000.0%325000147
K.Swoboda010.0%010.0%000.0%000.0%202130104
J.Modrzyński41625.0%2922.2%2728.6%22100.0%1011102121
M.Bobrowski050.0%000.0%050.0%000.0%20222020-1
SUMA205536.4%143145.2%62425.0%1111100.0%237309111115762

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)