Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Green Peas - Dobermany

GRUPA A, KOLEJKA 4, 02-03-2024 11:40
Green Peas48
6
13
9
20
81
29
14
18
20
Dobermany Tychy

Relacja

MVP - Krzysztof Michalak (Dobermany Tychy)

Statystyki

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Błoński61154.5%61154.5%000.0%1250.0%52743131319
M.Palicki31127.3%2540.0%1616.7%22100.0%5381210913
A.Przywarka3933.3%3837.5%010.0%010.0%6174300613
M.Krawczyk61250.0%61060.0%020.0%020.0%61723061210
S.Czajor31816.7%1250.0%21612.5%000.0%21313068-6
SUMA216134.4%183650.0%32512.0%3742.9%2483212142154849

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Michalak6875.0%6875.0%000.0%61060.0%44813111824
M.Goj5862.5%11100.0%4757.1%000.0%71813001423
J.Sowa3475.0%3475.0%000.0%11100.0%2022603713
B.Usendiah3475.0%2366.7%11100.0%1250.0%3032202811
W.Wojsz31030.0%2540.0%1520.0%1250.0%5272301811
K.Malicki4944.4%2633.3%2366.7%000.0%0002200109
P.Pazdan2728.6%020.0%2540.0%000.0%202450369
B.Musiał2450.0%000.0%2450.0%000.0%101010066
R.Białkowski2825.0%2825.0%000.0%000.0%235120145
S.Tomczak040.0%010.0%030.0%000.0%01110020-4
SUMA306645.5%183847.4%122842.9%91560.0%261137162711381107

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)