Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobermany - Rybnik Team

GRUPA A, KOLEJKA 1, 10-02-2024 11:40
Dobermany Tychy61
15
11
19
16
68
24
10
13
21
Rybnik Team

Relacja

 MVP - Jacek Rduch (Rybnik Team)

Statystyki

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Usendiah91752.9%3742.9%61060.0%61060.0%22405023025
M.Goj1616.7%000.0%1616.7%000.0%5053500311
K.Malicki4944.4%2540.0%2450.0%2366.7%20212011210
W.Wojsz31030.0%3742.9%030.0%000.0%6391010610
R.Białkowski2450.0%2450.0%000.0%000.0%303101245
P.Pazdan1425.0%020.0%1250.0%000.0%213010034
J.Sowa1425.0%010.0%1333.3%020.0%213120034
S.Kampa000.0%000.0%000.0%000.0%101100101
SUMA215438.9%102638.5%112839.3%81553.3%23730815266170

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Rduch91369.2%71070.0%2366.7%000.0%30315032022
W.Kampa51050.0%51050.0%000.0%000.0%41500201012
T.Szymura3742.9%000.0%3742.9%2366.7%41502011112
K.Kupczak41040.0%2450.0%2633.3%11100.0%41511011111
B.Polnik3742.9%22100.0%1520.0%000.0%415110179
T.Gołysz31030.0%3837.5%020.0%2540.0%303130085
J.Muras000.0%000.0%000.0%000.0%022120005
G.Zawierucha020.0%020.0%000.0%1250.0%213110211
SUMA275945.8%193652.8%82334.8%61154.5%24731615286877

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)