Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobermany - Budsar

GRUPA A, KOLEJKA 3, 24-02-2024 14:40
Dobermany Tychy61
15
9
14
23
65
12
18
16
19
Budsar Zabrze

Relacja

MVP - Norbert Kujon (Budsar Zabrze)

Statystyki

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Goj61540.0%2450.0%41136.4%7887.5%921101002325
J.Sowa2728.6%2450.0%030.0%000.0%9092422414
K.Michalak4850.0%4850.0%000.0%31030.0%821002021110
B.Usendiah31421.4%070.0%3742.9%22100.0%4150311118
P.Pazdan31127.3%1616.7%2540.0%000.0%325010284
R.Białkowski1250.0%1250.0%000.0%22100.0%202010343
B.Musiał030.0%020.0%010.0%000.0%112110100
D.Pruksa000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
S.Tomczak000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA196031.7%103330.3%92733.3%142263.6%368443133116164

Budsar Zabrze

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
N.Kujon112250.0%5771.4%61540.0%020.0%71801012823
M.Moralewicz61735.3%4944.4%2825.0%4850.0%90918131819
M.Tartas2366.7%2366.7%000.0%010.0%5161111410
B.Wilczyński41040.0%41040.0%000.0%020.0%516100087
T.Kucharczyk2633.3%2540.0%010.0%2366.7%404110265
M.Kozik020.0%020.0%000.0%1250.0%426000113
G.Walicki030.0%010.0%020.0%000.0%101030001
SUMA256339.7%173745.9%82630.8%71838.9%35540414286568

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)