Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Rybnik Team - Dobermany

PARA 2, SPOTKANIA 2, 13-04-2024 14:40
Rybnik Team80
18
11
22
29
60
20
13
11
16
Dobermany Tychy

Relacja

MVP - Wojciech Kampa (Rybnik Team)

Statystyki

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Kampa81266.7%81266.7%000.0%2633.3%54901211821
A.Białdyga4666.7%2366.7%2366.7%33100.0%20223041314
T.Gołysz51435.7%51050.0%040.0%11100.0%52704011112
T.Szymura4580.0%000.0%4580.0%000.0%10101021211
K.Kupczak3742.9%1250.0%2540.0%000.0%404120289
G.Zawierucha3933.3%1520.0%2450.0%010.0%224220089
J.Rduch2540.0%2366.7%020.0%000.0%325120148
B.Polnik1333.3%11100.0%020.0%4666.7%314010166
F.Kruk000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA306149.2%203655.6%102540.0%101758.8%2511366162128090

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Goj41428.6%1425.0%31030.0%44100.0%50501111511
B.Usendiah2728.6%020.0%2540.0%66100.0%30321021211
K.Malicki61060.0%5771.4%1333.3%020.0%1120112139
R.Białkowski2540.0%2540.0%000.0%000.0%415030247
M.Białkowski51145.5%51050.0%010.0%000.0%2241103107
B.Musiał1250.0%11100.0%010.0%22100.0%213010047
P.Pazdan1333.3%1250.0%010.0%000.0%202100023
SUMA215240.4%153148.4%62128.6%121485.7%19524482106055

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)