Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiezdno Flota - Budsar

PARA 1, SPOTKANIA 2, 13-04-2024 13:00
Gwiezdno Flota72
16
15
23
18
56
9
24
9
14
Budsar Zabrze

Relacja

MVP - Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Kosmowski61060.0%5955.6%11100.0%7977.8%31401002019
J.Modrzyński81553.3%6966.7%2633.3%3475.0%00021012115
A.Marchacz1250.0%1250.0%000.0%000.0%7291110213
K.Swoboda2450.0%11100.0%1333.3%000.0%1121400510
D.Kuczera2540.0%000.0%2540.0%33100.0%202030299
J.Nowrotek000.0%000.0%000.0%22100.0%314020028
K.Lato2540.0%2450.0%010.0%020.0%235160447
J.Hirsz41330.8%3742.9%1616.7%020.0%202310094
A.Borowiak000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
T.Chrząstek000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Zimolong000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Bobrowski010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
SUMA255545.5%183354.5%72231.8%152268.2%20828819177284

Budsar Zabrze

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Moralewicz71643.8%4757.1%3933.3%55100.0%50525032222
M.Weselak4850.0%4850.0%000.0%1333.3%123152303920
G.Podulka51435.7%1520.0%4944.4%33100.0%30310111712
M.Tartas1333.3%1250.0%010.0%000.0%145000124
B.Wilczyński1520.0%1520.0%000.0%1250.0%325010133
M.Kozik000.0%000.0%000.0%000.0%01100020-1
G.Walicki030.0%000.0%030.0%000.0%00001000-2
M.Reszkiewicz1616.7%000.0%1616.7%000.0%00001023-3
SUMA195534.5%112740.7%82828.6%101376.9%2410345111135655

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)