Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Green Peas - Dobermany

PARA 3-6, SPOTKANIA 1, 16-03-2024 9:00
Green Peas52
10
10
17
15
89
20
24
24
21
Dobermany Tychy

Relacja

MVP - Piotr Pazdan (Dobermany Tychy)

Statystyki

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Palej61442.9%4944.4%2540.0%6875.0%11201002013
M.Palicki51435.7%51145.5%030.0%000.0%63931121013
M.Bartecki1911.1%1714.3%020.0%3475.0%718551857
M.Hiltawski4944.4%3742.9%1250.0%11100.0%3030002106
P.Błoński1520.0%1425.0%010.0%000.0%527000025
M.Hiltawski1520.0%020.0%1333.3%000.0%202010131
M.Krawczyk1520.0%1425.0%010.0%000.0%41500062-3
SUMA196131.1%154434.1%41723.5%101376.9%28836882195242

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Goj71643.8%3837.5%4850.0%000.0%60625121821
P.Pazdan6875.0%5683.3%1250.0%000.0%53812021320
M.Białkowski81457.1%81266.7%020.0%33100.0%11224021919
J.Sowa41040.0%3742.9%1333.3%000.0%5274601919
B.Usendiah51241.7%4944.4%1333.3%11100.0%40445101219
R.Białkowski4757.1%4757.1%000.0%3475.0%71811111117
K.Malicki3837.5%2366.7%1520.0%010.0%325220179
D.Pruksa020.0%000.0%020.0%000.0%303000001
SUMA377748.1%295255.8%82532.0%7977.8%3494316253989125

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)