Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - Asy Śląska

2 LIGA, KOLEJKA 1, 01-10-2022 18:40
Dobre Chłopaki58
19
15
14
10
50
14
12
11
13
Asy Śląska

Relacja

 MVP - Daniel Dereniowski (Dazynt Team)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Dereniowski122842.9%101952.6%2922.2%1250.0%831151002727
N.Dutkowski2728.6%2450.0%030.0%000.0%4482312411
P.Krajewski41040.0%3742.9%1333.3%1333.3%3250201108
K.Żurawlow4850.0%4757.1%010.0%1333.3%448110598
D.Cader2366.7%22100.0%010.0%010.0%415000146
P.Dąbrowski1425.0%1333.3%010.0%000.0%202000021
K.Gaweł040.0%010.0%030.0%000.0%123110100
P.Skarżyński010.0%010.0%000.0%000.0%00020020-1
B.Rakwic030.0%010.0%020.0%2450.0%01110012-2
SUMA256836.8%224548.9%32313.0%51338.5%2617431281135858

Asy Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Żelazny81266.7%81266.7%000.0%1333.3%751213051722
P.Breguła4944.4%4850.0%010.0%3475.0%751231031118
J.Surowiec020.0%010.0%010.0%000.0%213100002
M.Świrszcz2922.2%2450.0%050.0%000.0%134120341
K.Soballa21118.2%1812.5%1333.3%040.0%35801025-1
A.Warzycha31520.0%2540.0%11010.0%61060.0%303200313-1
A.Nowak040.0%010.0%030.0%000.0%11200010-3
SUMA196230.6%173943.6%2238.7%102147.6%242044870175038

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)