Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: PMB - Se Gramy

1 LIGA, KOLEJKA 10, 17-12-2022 9:00
Piaśniki Magic Balls66
16
14
13
23
47
10
10
18
9
Se Gramy

Relacja

 MVP - Marek Kubas (Piaśniki Magic Balls)

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Komandzik122060.0%101283.3%2825.0%1616.7%821023022727
M.Kubas81266.7%5771.4%3560.0%010.0%60615011925
T.Kiełtyka3933.3%22100.0%1714.3%000.0%8080310713
W.Zimek11100.0%11100.0%000.0%000.0%5270120212
A.Migas2922.2%1520.0%1425.0%000.0%516010154
Ł.Widera1812.5%1714.3%010.0%020.0%325241124
M.Wierzbicki2450.0%2366.7%010.0%020.0%011120242
SUMA296346.0%223759.5%72626.9%1119.1%35843619476687

Se Gramy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Sawicki4666.7%2366.7%2366.7%000.0%30304011014
S.Tataruch51729.4%51338.5%040.0%1250.0%1021212101114
K.Masłowski61637.5%4944.4%2728.6%000.0%50513121412
V.Prykhodko31030.0%31030.0%000.0%000.0%505000064
M.Duda2728.6%2633.3%010.0%000.0%303020341
M.Siewniak040.0%010.0%030.0%000.0%314100001
Y.Zaslavskyi1425.0%1250.0%020.0%000.0%123010221
SUMA216432.8%174438.6%42020.0%1250.0%30535312284747

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)