Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - Se Gramy

1 LIGA, KOLEJKA 7, 19-11-2022 11:40
Energiczni97
23
11
44
19
43
8
4
11
20
Se Gramy

Relacja

 MVP - Dominik Rajczak (Energiczni)

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Rajczak101662.5%7977.8%3742.9%000.0%2241010012340
M.Kafarski101758.8%6966.7%4850.0%2366.7%62854132633
S.Stępień82040.0%55100.0%31520.0%22100.0%61732002121
M.Maziarz22100.0%22100.0%000.0%000.0%7070321415
M.Bielecki2540.0%1250.0%1333.3%22100.0%7180100713
J.Pruś3933.3%2633.3%1333.3%000.0%415210079
M.Huras3933.3%3650.0%030.0%000.0%011220065
D.Sala1911.1%020.0%1714.3%000.0%12321023-1
SUMA398744.8%264163.4%134628.3%6785.7%33104324243797135

Se Gramy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Tataruch41428.6%41040.0%040.0%000.0%83110402811
V.Prykhodko41040.0%41040.0%000.0%22100.0%5272005108
M.Bury11100.0%11100.0%000.0%000.0%303100125
T.Sawicki41526.7%2825.0%2728.6%3475.0%3470104135
M.Duda1425.0%1333.3%010.0%000.0%707000224
T.Rąba31915.8%31421.4%050.0%000.0%42614056-4
M.Siewniak030.0%000.0%030.0%22100.0%00000032-4
SUMA176625.8%154632.6%22010.0%7887.5%301141490224325

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)