Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wataha - Monstars

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 2, 09-02-2020 10:20
Wataha57
21
15
11
10
64
25
17
13
9
Monstars OSiR Będzin

Statystyki

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Brzeziński2450.0%2450.0%000.0%22100.0%97161101621
D.Szastak61442.9%51050.0%1425.0%44100.0%30314051712
P.Kucypera81844.4%3560.0%51338.5%3837.5%10122032411
P.Bednarek1425.0%1425.0%000.0%000.0%426111127
R.Wojtowicz1333.3%1333.3%000.0%22100.0%213001145
P.Kruglik1812.5%1616.7%020.0%22100.0%21301024-1
T.Markocki020.0%000.0%020.0%000.0%00000010-3
SUMA195335.8%133240.6%62128.6%131872.2%211132592145752

Monstars OSiR Będzin

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Brzęczek91369.2%81266.7%11100.0%2366.7%23521012123
S.Czepczor51241.7%51145.5%010.0%5683.3%33601011513
J.Olesiński050.0%020.0%030.0%1250.0%4155711112
W.Wierzbicki4944.4%3475.0%1520.0%1250.0%3032000109
Ł.Klasa4944.4%3560.0%1425.0%11100.0%2130102107
J.Lubos1333.3%11100.0%020.0%3475.0%101020154
M.Szyda000.0%000.0%000.0%000.0%404100203
O.Zwoliński1250.0%1250.0%000.0%000.0%101000022
M.Przybecki030.0%030.0%000.0%000.0%213000000
SUMA245642.9%214052.5%31618.8%131872.2%229311012186473

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 13
Liga Old Boys:
Irex4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
THUNDER 3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
U.P.G.4:8Zygzakwięcej»
(22-05-2020 18:30)
Kadra Bielszowice13:2MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)