Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dazynt - Wataha

2. LIGA, KOLEJKA 8, 23-11-2019 9:00
Dazynt Team29
7
11
7
4
78
16
21
26
15
Wataha

Statystyki

Dazynt Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Krajewski41233.3%41136.4%010.0%7887.5%40420021510
S.Hammer3742.9%1250.0%2540.0%11100.0%112200099
D.Tabaszewski1425.0%1812.5%000.0%1425.0%718100234
K.Brzeski030.0%010.0%020.0%000.0%00010010-3
A.Józefiok020.0%010.0%010.0%020.0%20200010-3
P.Dąbrowski040.0%010.0%030.0%000.0%01110020-4
S.Szynalski1714.3%1425.0%030.0%000.0%10100022-5
Ł.Zawolik080.0%050.0%030.0%000.0%02220050-9
SUMA94719.1%73321.2%21811.1%91560.0%155209001529-1

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Brzeziński101190.9%101190.9%000.0%1425.0%871532112137
B.Błachnio91656.3%81553.3%11100.0%010.0%61724021922
P.Kruglik33100.0%33100.0%000.0%000.0%5162201615
P.Bednarek3837.5%3837.5%000.0%010.0%64102301614
D.Fornagiel3475.0%2633.3%11100.0%000.0%2240321714
D.Szastak82138.1%71643.8%1520.0%000.0%3140202178
R.Wojtowicz11100.0%11100.0%000.0%000.0%213020225
T.Markocki040.0%000.0%040.0%000.0%404230401
SUMA376854.4%346056.7%31127.3%1616.7%361753112131478116

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 13
Liga Old Boys:
Irex4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
THUNDER 3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
U.P.G.4:8Zygzakwięcej»
(22-05-2020 18:30)
Kadra Bielszowice13:2MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)