Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Reprezentacja Narodowa San Escobar - Do odcięcia Miechowice

GRUPA B, KOLEJKA 4, 15-11-2018 21:00
Reprezentacja Narodowa San Escobar0
9
12
2
25
25
Do odcięcia Miechowice

Relacja

  MVP spotkania - Adam Kraśnicki / Do odcięcia Miechowice

Statystyki

Reprezentacja Narodowa San Escobar

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Szypuła0012300011
P.Mróz0000000000
A.Michna0000000000
J.Majcherczyk0002201113
A.Kucharczyk0000010001
G.Rybka0001120013
P.Bołdys0000020002
P.Loranty0000020002

Do odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
A.Kraśnicki1106820002
P.Jodłowski2105801102
M.Miłkowski0303601001
K.Kruppa0015620103
A.Żak0003310001
M.Mańkowski1102420002
P.Kobyłecki1100211002
M.Mańkowski0000000000

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)