Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Będzińskie Tygrysy - Chłopaki nie płaczą

GRUPA B, KOLEJKA 8, 17-01-2019 20:00
Będzińskie Tygrysy2
25
25
0
22
21
Chłopaki nie płaczą

Relacja

 MVP spotkania - Dawid Szyga / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Szyga001131411103
P.Polak0018923207
T.Kaczmarek0000000000
K.Stemplewski0001110001
G.Leks0110210023
K.Słomczyński0010121104
T.Kita0001133107

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Nowociński0104501001
M.Zaczyk0012301001
T.Żukowski0003311103
P.Grabowski0110220002
K.Zakrzowski0010101012
K.Sołtys00011226010

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(07-07-2019 19:00)
Kolejka 13
B-ce Team5:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-06-2019 17:45)
2 Liga:
Zryw Betlejem3:1Team Jackwięcej»
(30-06-2019 16:30)
FC Kaufhaus3:0Ultimate Teamwięcej»
(30-06-2019 15:15)
FC VIKING0:3Bar Karolinkawięcej»
(30-06-2019 14:00)
RST Team2:3No Namewięcej»
(30-06-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:7Dam Packwięcej»
(30-06-2019 11:30)
Wataha Zabrze0:3HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)
Kolejka 11
1 Liga:
Lambda3:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)
Kolejka 13
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-06-2019 17:45)
Lambda7:3MGwięcej»
(29-06-2019 15:15)
Rezerwa2:8AWIRwięcej»
(29-06-2019 14:00)
CHzP4:3Wojakwięcej»
(29-06-2019 12:45)
Ekspert7:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-06-2019 11:30)
Kolejka 12
2 Liga:
Ultimate Team0:3RST Teamwięcej»
(29-06-2019 19:00)
Team Jack3:0Wataha Zabrzewięcej»
(29-06-2019 16:30)