Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Volleybeer Team Katowice - 3-ci metr

GRUPA A, KOLEJKA 1, 13-09-2018 21:00
Volleybeer Team Katowice2
25
25
0
7
13
3-ci metr

Relacja

 MVP spotkania - Dominik Musielak / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Volleybeer Team Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Musielak34031010001
D.Kmita0005500000
K.Mołczan0102300000
K.Czekała1101310102
M.Oleksy0001100000
P.Naskręt0110220103
J.Chudyba0110220024

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Jankowski1000101001
D.Kita0001111002
M.Dobrowolski0002220024
Ł.Heliosz0011220024
K.Mitura0000010012
K.Strawa0000021115

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)