Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Jan Olbracht Volleybeer Team - 3-ci metr

GRUPA A, KOLEJKA 1, 13-09-2018 21:00
Jan Olbracht Volleybeer Team2
25
25
0
7
13
3-ci metr

Relacja

 MVP spotkania - Dominik Musielak / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Musielak34031010001
D.Kmita0005500000
K.Mołczan0102300000
K.Czekała1101310102
M.Oleksy0001100000
P.Naskręt0110220103
J.Chudyba0110220024

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Jankowski1000101001
D.Kita0001111002
M.Dobrowolski0002220024
Ł.Heliosz0011220024
K.Mitura0000010012
K.Strawa0000021115

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)