Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Volleybeer Team Katowice - 3-ci metr

GRUPA A, KOLEJKA 1, 13-09-2018 21:00
Volleybeer Team Katowice2
25
25
0
7
13
3-ci metr

Relacja

 MVP spotkania - Dominik Musielak / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Volleybeer Team Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Musielak34031010001
D.Kmita0005500000
K.Mołczan0102300000
K.Czekała1101310102
M.Oleksy0001100000
P.Naskręt0110220103
J.Chudyba0110220024

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Jankowski1000101001
D.Kita0001111002
M.Dobrowolski0002220024
Ł.Heliosz0011220024
K.Mitura0000010012
K.Strawa0000021115

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(07-07-2019 19:00)
Kolejka 13
B-ce Team5:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-06-2019 17:45)
2 Liga:
Zryw Betlejem3:1Team Jackwięcej»
(30-06-2019 16:30)
FC Kaufhaus3:0Ultimate Teamwięcej»
(30-06-2019 15:15)
FC VIKING0:3Bar Karolinkawięcej»
(30-06-2019 14:00)
RST Team2:3No Namewięcej»
(30-06-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:7Dam Packwięcej»
(30-06-2019 11:30)
Wataha Zabrze0:3HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)
Kolejka 11
1 Liga:
Lambda3:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)
Kolejka 13
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-06-2019 17:45)
Lambda7:3MGwięcej»
(29-06-2019 15:15)
Rezerwa2:8AWIRwięcej»
(29-06-2019 14:00)
CHzP4:3Wojakwięcej»
(29-06-2019 12:45)
Ekspert7:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-06-2019 11:30)
Kolejka 12
2 Liga:
Ultimate Team0:3RST Teamwięcej»
(29-06-2019 19:00)
Team Jack3:0Wataha Zabrzewięcej»
(29-06-2019 16:30)