Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: 3-ci metr - Jan Olbracht Volleybeer Team

GRUPA A, KOLEJKA 6, 06-12-2018 21:00
3-ci metr0
21
22
2
25
25
Jan Olbracht Volleybeer Team

Relacja

  MVP spotkania - Weronika Mołczan / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kita0107823005
K.Mitura0000000000
M.Dobrowolski0012331004
K.Kosędka0001100112
K.Strawa0002202204
Ł.Heliosz1100220316

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Chudyba11171030126
M.Oleksy0007721115
P.Naskręt0034731206
W.Mołczan0100100000
K.Mołczan0003302114
D.Musielak0002220013

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)