Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: 3-ci metr - Jan Olbracht Volleybeer Team

GRUPA A, KOLEJKA 6, 06-12-2018 21:00
3-ci metr0
21
22
2
25
25
Jan Olbracht Volleybeer Team

Relacja

  MVP spotkania - Weronika Mołczan / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kita0107823005
K.Mitura0000000000
M.Dobrowolski0012331004
K.Kosędka0001100112
K.Strawa0002202204
Ł.Heliosz1100220316

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Chudyba11171030126
M.Oleksy0007721115
P.Naskręt0034731206
W.Mołczan0100100000
K.Mołczan0003302114
D.Musielak0002220013

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Piaśniki47:73Monstarswięcej»
(13-10-2019 10:20)
Hica57:61Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 4
1. Liga:
Rybnik Team39:95Demonswięcej»
(13-10-2019 19:00)
Drim Tim71:67Budsarwięcej»
(13-10-2019 17:30)
Gwiezdno Flota65:75Green Peaswięcej»
(13-10-2019 16:00)
Atomic59:73Wściekłe Psywięcej»
(13-10-2019 14:30)
Romus71:65Jaworznowięcej»
(13-10-2019 13:00)
Dobermany72:59Longmanwięcej»
(13-10-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Dazynt41:86Killa Beeswięcej»
(12-10-2019 13:00)
Zryw61:65ZGPwięcej»
(12-10-2019 11:40)
Energiczni45:49Wielka Kiść więcej»
(12-10-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka59:61Olimpiawięcej»
(12-10-2019 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 4
Liga:
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)