Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Jan Olbracht Volleybeer Team - K.S. Volley Katowice

GRUPA C, KOLEJKA 2, 21-02-2019 20:00
Jan Olbracht Volleybeer Team2
23
25
15
1
25
16
9
K.S. Volley Katowice

Relacja

 MVP spotknia - Daniel Kmita / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kmita000151502002
M.Rączka010131413206
D.Musielak0003311002
M.Oleksy0000000000
K.Czekała0001120002
B.Cukier1004532106
K.Mołczan0000020002
J.Chudyba1011340116

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Świątek000101002002
K.Biela0007721115
D.Tasakowski0012310102
A.Wójcicki0000000000
P.Kołodziejczak0102312003
K.Nowicki0000000011
P.Świdergoł0001120013
T.Dunaj0000011002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka4:1Los Blancoswięcej»
(20-10-2019 14:00)
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(20-10-2019 12:45)
Dam Pack4:6FC Kaufhauswięcej»
(20-10-2019 11:30)
Team Jack1:2RST Teamwięcej»
(20-10-2019 10:15)
Kolejka 4
1 Liga - o utrzymanie:
Wojak3:6Rezerwawięcej»
(20-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Olimpia64:68Hicawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Wielka Kiść 84:49Dazyntwięcej»
(20-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Demons58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(20-10-2019 19:00)
Jaworzno65:49Dobermanywięcej»
(20-10-2019 17:30)
Longman42:61Rybnik Teamwięcej»
(20-10-2019 16:00)
Wściekłe Psy69:60Romuswięcej»
(20-10-2019 14:30)
Green Peas77:79Drim Timwięcej»
(20-10-2019 13:00)
Budsar75:63Atomicwięcej»
(20-10-2019 11:40)
Orliki — Runda II
Kolejka 6
1 Liga - o mistrzostwo:
FC Pub Pod Łososiem2:3B-ce Teamwięcej»
(19-10-2019 16:30)
1 Liga - o utrzymanie:
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)