Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Jan Olbracht Volleybeer Team - Do Odcięcia Miechowice

GRUPA C, KOLEJKA 1, 07-02-2019 21:00
Jan Olbracht Volleybeer Team2
25
23
16
1
21
25
14
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Michał Rączka / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Rączka000101020013
D.Kmita0017802103
B.Cukier1016842017
J.Chudyba0013431004
J.Wanat0017842118
K.Mołczan0000000011
M.Oleksy0000001001

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Thomeczek0014500000
M.Mańkowski0017820103
P.Jodłowski0006611103
Ł.Kobylski1104601304
A.Kraśnicki0044840037
M.Miłkowski0000000000
B.Zgajewski0000000000
P.Kobyłecki0000031026

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 13
Liga Old Boys:
Irex4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
THUNDER 3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
U.P.G.4:8Zygzakwięcej»
(22-05-2020 18:30)
Kadra Bielszowice13:2MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)