Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Jan Olbracht Volleybeer Team - Do Odcięcia Miechowice

GRUPA C, KOLEJKA 1, 07-02-2019 21:00
Jan Olbracht Volleybeer Team2
25
23
16
1
21
25
14
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Michał Rączka / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Rączka000101020013
D.Kmita0017802103
B.Cukier1016842017
J.Chudyba0013431004
J.Wanat0017842118
K.Mołczan0000000011
M.Oleksy0000001001

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Thomeczek0014500000
M.Mańkowski0017820103
P.Jodłowski0006611103
Ł.Kobylski1104601304
A.Kraśnicki0044840037
M.Miłkowski0000000000
B.Zgajewski0000000000
P.Kobyłecki0000031026

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka4:1Los Blancoswięcej»
(20-10-2019 14:00)
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(20-10-2019 12:45)
Dam Pack4:6FC Kaufhauswięcej»
(20-10-2019 11:30)
Team Jack1:2RST Teamwięcej»
(20-10-2019 10:15)
Kolejka 4
1 Liga - o utrzymanie:
Wojak3:6Rezerwawięcej»
(20-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Olimpia64:68Hicawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Wielka Kiść 84:49Dazyntwięcej»
(20-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Demons58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(20-10-2019 19:00)
Jaworzno65:49Dobermanywięcej»
(20-10-2019 17:30)
Longman42:61Rybnik Teamwięcej»
(20-10-2019 16:00)
Wściekłe Psy69:60Romuswięcej»
(20-10-2019 14:30)
Green Peas77:79Drim Timwięcej»
(20-10-2019 13:00)
Budsar75:63Atomicwięcej»
(20-10-2019 11:40)
Orliki — Runda II
Kolejka 6
1 Liga - o mistrzostwo:
FC Pub Pod Łososiem2:3B-ce Teamwięcej»
(19-10-2019 16:30)
1 Liga - o utrzymanie:
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)