Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: ZGP - Olimpia

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 1, 02-02-2019 13:00
ZGP barhan.pl54
7
18
11
18
63
13
19
18
13
Olimpia Basket

Statystyki

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Cieślak81650.0%81650.0%000.0%44100.0%10112032013
K.Ziaja4757.1%4757.1%000.0%000.0%3250200812
A.Czempik61833.3%41233.3%2633.3%1250.0%3362304159
B.Światowski040.0%030.0%010.0%000.0%10212100009
P.Marszałek2633.3%2633.3%000.0%11100.0%112211057
Ł.Skrzyński2825.0%020.0%2633.3%000.0%303120165
SUMA225937.3%184639.1%41330.8%6785.7%21829710185455

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Wieczorek61346.2%5862.5%1520.0%11100.0%51647021422
K.Schlagner3475.0%3475.0%000.0%020.0%38110101614
K.Chmielorz71838.9%61442.9%1425.0%000.0%31413021510
W.Szastok3475.0%3475.0%000.0%010.0%224120269
M.Smodis3837.5%2540.0%1333.3%000.0%303210078
M.Gumiński2540.0%1333.3%1250.0%000.0%325000057
M.Smółka31323.1%31225.0%010.0%000.0%6410012267
P.Osadnik2825.0%2825.0%000.0%000.0%336010045
SUMA297339.7%255843.1%41526.7%1425.0%282149816296382

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka4:1Los Blancoswięcej»
(20-10-2019 14:00)
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(20-10-2019 12:45)
Dam Pack4:6FC Kaufhauswięcej»
(20-10-2019 11:30)
Team Jack1:2RST Teamwięcej»
(20-10-2019 10:15)
Kolejka 4
1 Liga - o utrzymanie:
Wojak3:6Rezerwawięcej»
(20-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Olimpia64:68Hicawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Wielka Kiść 84:49Dazyntwięcej»
(20-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Demons58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(20-10-2019 19:00)
Jaworzno65:49Dobermanywięcej»
(20-10-2019 17:30)
Longman42:61Rybnik Teamwięcej»
(20-10-2019 16:00)
Wściekłe Psy69:60Romuswięcej»
(20-10-2019 14:30)
Green Peas77:79Drim Timwięcej»
(20-10-2019 13:00)
Budsar75:63Atomicwięcej»
(20-10-2019 11:40)
Orliki — Runda II
Kolejka 6
1 Liga - o mistrzostwo:
FC Pub Pod Łososiem2:3B-ce Teamwięcej»
(19-10-2019 16:30)
1 Liga - o utrzymanie:
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)