Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Olimpia - Longman

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 2, 23-03-2019 9:00
Olimpia Basket55
14
6
22
13
73
20
14
15
24
Longman Boys

Statystyki

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Smółka21118.2%080.0%2366.7%1425.0%178253114721
K.Chmielorz71838.9%4850.0%31030.0%1250.0%21313131811
K.Schlagner51145.5%51145.5%000.0%000.0%3470103109
P.Osadnik3560.0%3560.0%000.0%000.0%314010168
R.Wieczorek41723.5%2633.3%21118.2%000.0%1230501104
M.Smodis2825.0%2633.3%020.0%000.0%022020141
SUMA237032.9%164436.4%72626.9%2633.3%2618444132135554

Longman Boys

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Dziadosz71070.0%71070.0%000.0%000.0%1141501221427
P.Doniec51145.5%4666.7%1520.0%5683.3%11216011617
J.Urych020.0%020.0%000.0%000.0%64101330015
S.Kurdziel2450.0%2366.7%010.0%2366.7%1014300611
M.Bański4580.0%3475.0%11100.0%020.0%3141102910
P.Świercz4850.0%1250.0%3650.0%000.0%10121011110
A.Wyjadłowski3742.9%3475.0%000.0%11100.0%202110176
M.Preidl1333.3%1250.0%010.0%22100.0%101020045
M.Broda21118.2%1425.0%1714.3%11100.0%112010060
SUMA286145.9%223759.5%62128.6%111573.3%27113810195773101

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Piaśniki47:73Monstarswięcej»
(13-10-2019 10:20)
Hica57:61Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 4
1. Liga:
Rybnik Team39:95Demonswięcej»
(13-10-2019 19:00)
Drim Tim71:67Budsarwięcej»
(13-10-2019 17:30)
Gwiezdno Flota65:75Green Peaswięcej»
(13-10-2019 16:00)
Atomic59:73Wściekłe Psywięcej»
(13-10-2019 14:30)
Romus71:65Jaworznowięcej»
(13-10-2019 13:00)
Dobermany72:59Longmanwięcej»
(13-10-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Dazynt41:86Killa Beeswięcej»
(12-10-2019 13:00)
Zryw61:65ZGPwięcej»
(12-10-2019 11:40)
Energiczni45:49Wielka Kiść więcej»
(12-10-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka59:61Olimpiawięcej»
(12-10-2019 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 4
Liga:
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)