Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Hica - Wataha

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 6, 23-03-2019 10:20
Hica Ruda Śląska63
15
10
14
14
10
0
59
19
6
7
21
6
0
Wataha

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk91947.4%5862.5%41136.4%91090.0%61723033129
S.Mikołajczyk5955.6%5771.4%020.0%1250.0%52701011113
D.Lato2728.6%2728.6%000.0%000.0%617101147
S.Filczek41233.3%4944.4%030.0%000.0%426211486
P.Stolorz1520.0%1520.0%000.0%1250.0%415220136
R.Chrząszcz21020.0%2825.0%020.0%000.0%404130044
M.Białas1425.0%1333.3%010.0%000.0%123011222
S.Jaworski020.0%000.0%020.0%000.0%303000100
B.Lato010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
SUMA246934.8%204841.7%42119.0%111478.6%339428113136366

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Błachnio31127.3%2825.0%1333.3%1425.0%71821002815
D.Fornagiel41136.4%1714.3%3560.0%1250.0%51631231213
T.Markocki41136.4%1250.0%3933.3%000.0%31442121113
P.Bednarek4944.4%4944.4%000.0%1250.0%92110003911
D.Szastak62128.6%41136.4%21020.0%000.0%4371303147
M.Brzeziński2728.6%2728.6%000.0%1250.0%437000056
SUMA237032.9%144431.8%92733.3%41040.0%32114310163135965

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)