Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Hica - Wataha

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 6, 23-03-2019 10:20
Hica Ruda Śląska63
15
10
14
14
10
0
59
19
6
7
21
6
0
Wataha

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk91947.4%5862.5%41136.4%91090.0%61723033129
S.Mikołajczyk5955.6%5771.4%020.0%1250.0%52701011113
D.Lato2728.6%2728.6%000.0%000.0%617101147
S.Filczek41233.3%4944.4%030.0%000.0%426211486
P.Stolorz1520.0%1520.0%000.0%1250.0%415220136
R.Chrząszcz21020.0%2825.0%020.0%000.0%404130044
M.Białas1425.0%1333.3%010.0%000.0%123011222
S.Jaworski020.0%000.0%020.0%000.0%303000100
B.Lato010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
SUMA246934.8%204841.7%42119.0%111478.6%339428113136366

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Błachnio31127.3%2825.0%1333.3%1425.0%71821002815
D.Fornagiel41136.4%1714.3%3560.0%1250.0%51631231213
T.Markocki41136.4%1250.0%3933.3%000.0%31442121113
P.Bednarek4944.4%4944.4%000.0%1250.0%92110003911
D.Szastak62128.6%41136.4%21020.0%000.0%4371303147
M.Brzeziński2728.6%2728.6%000.0%1250.0%437000056
SUMA237032.9%144431.8%92733.3%41040.0%32114310163135965

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)