PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wielka Ki¶ć - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 5, 14-10-2018 10:20
Wielka Ki¶ć Gliwice71
19
15
13
24
47
11
11
10
15
Energiczni

Statystyki

Wielka Ki¶ć Gliwice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Wicherek121580.0%81080.0%4580.0%11100.0%40412122932
Z.Boczoń5955.6%5955.6%000.0%000.0%1051541041022
P.Borysławski3742.9%3742.9%000.0%000.0%5163500616
Ł.Penar41040.0%4944.4%010.0%2366.7%60613201015
R.Janik21020.0%2540.0%050.0%11100.0%5163501510
D.Dudek51533.3%41233.3%1333.3%000.0%0001603115
SUMA316647.0%265250.0%51435.7%4580.0%30737132231071100

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Wosinek4757.1%3650.0%11100.0%000.0%3250001910
D.Posłuszny61637.5%61154.5%050.0%2633.3%64102104149
K.Kaczmarski1520.0%1333.3%020.0%11100.0%718010137
S.Stolarski2540.0%100.0%11100.0%000.0%303220455
K.Gierczakowski2450.0%2366.7%010.0%000.0%011110144
J.Pru¶31030.0%2825.0%1250.0%1425.0%202300182
M.Huras1911.1%1616.7%030.0%000.0%415020120
D.Długosz1333.3%1333.3%000.0%020.0%00010022-3
SUMA205933.9%174042.5%31520.0%41330.8%25934970154734

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)