Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wataha - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 9, 05-01-2019 10:20
Wataha60
14
18
17
11
61
10
11
18
22
Energiczni

Statystyki

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Bednarek4944.4%4944.4%000.0%1250.0%94131601922
B.Włodarczyk4850.0%4757.1%010.0%000.0%5052302812
B.Błachnio3560.0%3475.0%010.0%1250.0%707130679
M.Brzeziński3933.3%3933.3%000.0%030.0%729211268
D.Fornagiel3475.0%2366.7%11100.0%000.0%202001178
D.Szastak61637.5%1714.3%5955.6%2366.7%3030206197
R.Wojtowicz1333.3%1333.3%000.0%000.0%033011124
M.Kucharz1250.0%1250.0%000.0%000.0%101100023
T.Markocki020.0%000.0%020.0%000.0%202000000
SUMA255843.1%194443.2%61442.9%41040.0%369457163196073

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Posłuszny112544.0%71546.7%41040.0%5862.5%32522113123
S.Stolarski4944.4%020.0%4666.7%3560.0%20225031514
K.Kaczmarski010.0%000.0%010.0%1250.0%718400318
A.Wosinek030.0%010.0%020.0%22100.0%628100028
J.Pruś21216.7%11010.0%1250.0%31030.0%516350184
G.Wójcik1616.7%1250.0%040.0%000.0%000430024
D.Długosz1250.0%1250.0%000.0%000.0%202000023
K.Gierczakowski020.0%020.0%000.0%000.0%11200010-1
SUMA196031.7%103429.4%92536.0%142751.9%267331615196163

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)