Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Sor-Drew - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 9, 06-01-2019 10:20
Old Boys Sor-Drew43
8
13
9
13
63
10
19
21
13
ZGP barhan.pl

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak61833.3%31030.0%3837.5%5771.4%981723042024
A.Komandzik1714.3%030.0%1425.0%1250.0%707010144
E.Loska1333.3%020.0%11100.0%000.0%202010034
A.Gancarczyk2922.2%2633.3%030.0%000.0%303131243
D.Dosa2728.6%1250.0%1520.0%000.0%112010152
Z.Gajdzik000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Komandzik1520.0%1425.0%010.0%11100.0%00010013-1
Ł.Miller020.0%010.0%010.0%000.0%01100000-1
A.Walenciak2922.2%2366.7%060.0%000.0%00002014-2
SUMA156025.0%93129.0%62920.7%71070.0%2210324111104333

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Cieślak71741.2%71741.2%000.0%4580.0%42605201820
K.Ziaja51145.5%51145.5%000.0%4580.0%50505101418
M.Dudek3742.9%2633.3%11100.0%5771.4%53821031214
B.Światowski1250.0%11100.0%010.0%11100.0%8191202312
J.Pogoda31030.0%2825.0%1250.0%000.0%437020178
P.Marszałek020.0%020.0%000.0%22100.0%718000127
A.Czempik040.0%030.0%010.0%7887.5%000010073
J.Harazin010.0%010.0%000.0%000.0%10100010-1
SUMA195435.2%174934.7%2540.0%232882.1%341044316386381

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)