Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Sor-Drew - Wataha

2. LIGA, KOLEJKA 3, 30-09-2018 9:00
Old Boys Sor-Drew49
13
5
14
17
74
15
21
17
21
Wataha

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak71643.8%5862.5%2825.0%4666.7%1111225032025
M.Piątek31030.0%2633.3%1425.0%66100.0%20222011311
A.Walenciak2450.0%1250.0%1250.0%000.0%000010054
J.Wolnik000.0%000.0%000.0%000.0%101110003
Z.Gajdzik030.0%030.0%000.0%1250.0%314000110
D.Dosa2728.6%2540.0%020.0%000.0%11201034-1
A.Gancarczyk31421.4%31323.1%010.0%000.0%32502036-1
SUMA175431.5%133735.1%41723.5%111478.6%215265120114941

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Błachnio71070.0%6966.7%11100.0%000.0%62837011529
M.Brzeziński61154.5%61060.0%010.0%1250.0%881620121324
D.Szastak101952.6%51241.7%5771.4%11100.0%20213022621
P.Bednarek41040.0%41040.0%000.0%2450.0%72903011013
D.Fornagiel2922.2%2728.6%020.0%000.0%404141146
T.Markocki2728.6%1333.3%1425.0%1250.0%415010264
SUMA316647.0%245147.1%71546.7%5955.6%311344718297497

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)