Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Sor-Drew - Killa Bees

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 10:20
Old Boys Sor-Drew34
8
3
14
9
65
19
17
10
19
Killa Bees

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Komandzik3933.3%3742.9%020.0%000.0%5383110613
M.Komandzik61540.0%51533.3%11100.0%000.0%4371005137
E.Loska2540.0%2366.7%020.0%000.0%213120047
A.Walenciak060.0%000.0%060.0%22100.0%000141022
R.Gotner010.0%010.0%000.0%020.0%112010000
D.Dosa1714.3%020.0%1520.0%000.0%00022033-2
A.Gancarczyk31618.8%31421.4%020.0%010.0%45901046-2
SUMA155925.4%134231.0%21811.1%2540.0%1613298112123425

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Kupczyk112055.0%111861.1%020.0%61346.2%1792615342843
W.Wierzbicki71741.2%51050.0%2728.6%2450.0%41513001815
R.Żelazny4944.4%4944.4%000.0%000.0%3364302814
M.Bryjak3650.0%2540.0%11100.0%000.0%314111378
J.Woźniok1333.3%1333.3%000.0%000.0%123230226
P.Breguła040.0%040.0%000.0%11100.0%224021311
P.Kugiejko010.0%010.0%000.0%1250.0%101001011
SUMA266043.3%235046.0%31030.0%102050.0%3118499176146588

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)