Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Sor-Drew - Killa Bees

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 10:20
Old Boys Sor-Drew34
8
3
14
9
65
19
17
10
19
Killa Bees

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Komandzik3933.3%3742.9%020.0%000.0%5383110613
M.Komandzik61540.0%51533.3%11100.0%000.0%4371005137
E.Loska2540.0%2366.7%020.0%000.0%213120047
A.Walenciak060.0%000.0%060.0%22100.0%000141022
R.Gotner010.0%010.0%000.0%020.0%112010000
D.Dosa1714.3%020.0%1520.0%000.0%00022033-2
A.Gancarczyk31618.8%31421.4%020.0%010.0%45901046-2
SUMA155925.4%134231.0%21811.1%2540.0%1613298112123425

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Kupczyk112055.0%111861.1%020.0%61346.2%1792615342843
W.Wierzbicki71741.2%51050.0%2728.6%2450.0%41513001815
R.Żelazny4944.4%4944.4%000.0%000.0%3364302814
M.Bryjak3650.0%2540.0%11100.0%000.0%314111378
J.Woźniok1333.3%1333.3%000.0%000.0%123230226
P.Breguła040.0%040.0%000.0%11100.0%224021311
P.Kugiejko010.0%010.0%000.0%1250.0%101001011
SUMA266043.3%235046.0%31030.0%102050.0%3118499176146588

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 15
1. Liga:
Budsar69:95Drim Timwięcej»
(26-01-2020 19:00)
Green Peas72:83Gwiezdno Flotawięcej»
(26-01-2020 17:30)
Jaworzno69:65Romuswięcej»
(26-01-2020 16:00)
Demons88:46Rybnik Teamwięcej»
(26-01-2020 14:30)
Wściekłe Psy70:69Atomicwięcej»
(26-01-2020 13:00)
Longman50:74Dobermanywięcej»
(26-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)