Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Sor-Drew - Hica

2. LIGA, KOLEJKA 5, 14-10-2018 9:00
Old Boys Sor-Drew48
15
15
9
9
65
22
18
13
12
Hica Ruda Śląska

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak51338.5%2450.0%3933.3%66100.0%1431705011932
E.Loska4850.0%2450.0%2450.0%000.0%61702031012
A.Gancarczyk41428.6%41233.3%020.0%1250.0%325000192
Ł.Miller040.0%040.0%000.0%040.0%358102201
M.Piątek41040.0%2540.0%2540.0%050.0%2130102101
Z.Gajdzik040.0%030.0%010.0%000.0%303020100
A.Walenciak050.0%020.0%030.0%020.0%11210000-4
SUMA175829.3%103429.4%72429.2%71936.8%3213452102104844

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk71258.3%4666.7%3650.0%000.0%1131422011729
P.Nowrotek71741.2%5955.6%2825.0%101190.9%61722102627
S.Mikołajczyk1425.0%1425.0%000.0%2450.0%82101100411
R.Chrząszcz1520.0%040.0%11100.0%2825.0%606130055
A.Boronowski41428.6%2922.2%2540.0%2450.0%1011100123
R.Kurianowicz000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Lato030.0%010.0%020.0%000.0%10101010-2
S.Jaworski040.0%030.0%010.0%1333.3%10100101-3
SUMA205933.9%123633.3%82334.8%173056.7%34640710226570

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)