Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Sor-Drew

2. LIGA, KOLEJKA 8, 18-11-2018 9:00
Piaśniki Magic Balls60
15
17
12
16
43
16
6
11
10
Old Boys Sor-Drew

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Zimek3475.0%3475.0%000.0%1250.0%6283002714
Ł.Kotyrba41136.4%4944.4%020.0%000.0%2463300813
A.Szabatowski81942.1%81942.1%000.0%4666.7%33610012013
T.Kiełtyka2366.7%000.0%2366.7%000.0%3142302612
M.Wierzbicki2540.0%2540.0%000.0%000.0%314130346
A.Kudela2540.0%1425.0%11100.0%11100.0%202100264
M.Mołdrzyk000.0%000.0%000.0%1250.0%101110112
P.Staniszewski1250.0%000.0%1250.0%000.0%101100232
Ł.Widera1911.1%1911.1%000.0%11100.0%123411232
K.Zając040.0%000.0%040.0%22100.0%01100002-1
SUMA236237.1%195038.0%41233.3%101471.4%22143617111156067

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak41136.4%1425.0%3742.9%5683.3%911002041616
A.Komandzik4757.1%4666.7%010.0%000.0%5164002813
E.Loska2540.0%1250.0%1333.3%22100.0%314000177
Z.Gajdzik11100.0%000.0%11100.0%000.0%101120235
R.Gotner2366.7%2366.7%000.0%1333.3%202010154
D.Dosa030.0%020.0%010.0%22100.0%202130223
Ł.Miller030.0%020.0%010.0%000.0%01101000-1
A.Walenciak030.0%000.0%030.0%000.0%20211030-2
A.Gancarczyk1616.7%1425.0%020.0%020.0%01100052-9
SUMA144233.3%92339.1%51926.3%101566.7%245297100204336

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Olimpia62:61Watahawięcej»
(17-03-2019 10:20)
2. Liga Grupa B:
Gwiazdy Podwórka51:40Sor-Drewwięcej»
(17-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)
Romus55:85Green Peaswięcej»
(17-03-2019 11:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 1
2 Liga:
Bar Karolinka3:1RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)
Ultimate Team1:6Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
HHT2:3Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Team Jack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
No Name2:4FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Los Blancos4:4FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem4:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice7:2Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)