Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Sor-Drew

2. LIGA, KOLEJKA 8, 18-11-2018 9:00
Piaśniki Magic Balls60
15
17
12
16
43
16
6
11
10
Old Boys Sor-Drew

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Zimek3475.0%3475.0%000.0%1250.0%6283002714
Ł.Kotyrba41136.4%4944.4%020.0%000.0%2463300813
A.Szabatowski81942.1%81942.1%000.0%4666.7%33610012013
T.Kiełtyka2366.7%000.0%2366.7%000.0%3142302612
M.Wierzbicki2540.0%2540.0%000.0%000.0%314130346
A.Kudela2540.0%1425.0%11100.0%11100.0%202100264
M.Mołdrzyk000.0%000.0%000.0%1250.0%101110112
P.Staniszewski1250.0%000.0%1250.0%000.0%101100232
Ł.Widera1911.1%1911.1%000.0%11100.0%123411232
K.Zając040.0%000.0%040.0%22100.0%01100002-1
SUMA236237.1%195038.0%41233.3%101471.4%22143617111156067

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak41136.4%1425.0%3742.9%5683.3%911002041616
A.Komandzik4757.1%4666.7%010.0%000.0%5164002813
E.Loska2540.0%1250.0%1333.3%22100.0%314000177
Z.Gajdzik11100.0%000.0%11100.0%000.0%101120235
R.Gotner2366.7%2366.7%000.0%1333.3%202010154
D.Dosa030.0%020.0%010.0%22100.0%202130223
Ł.Miller030.0%020.0%010.0%000.0%01101000-1
A.Walenciak030.0%000.0%030.0%000.0%20211030-2
A.Gancarczyk1616.7%1425.0%020.0%020.0%01100052-9
SUMA144233.3%92339.1%51926.3%101566.7%245297100204336

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)