Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Sor-Drew

2. LIGA, KOLEJKA 8, 18-11-2018 9:00
Piaśniki Magic Balls60
15
17
12
16
43
16
6
11
10
Old Boys Sor-Drew

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Zimek3475.0%3475.0%000.0%1250.0%6283002714
Ł.Kotyrba41136.4%4944.4%020.0%000.0%2463300813
A.Szabatowski81942.1%81942.1%000.0%4666.7%33610012013
T.Kiełtyka2366.7%000.0%2366.7%000.0%3142302612
M.Wierzbicki2540.0%2540.0%000.0%000.0%314130346
A.Kudela2540.0%1425.0%11100.0%11100.0%202100264
M.Mołdrzyk000.0%000.0%000.0%1250.0%101110112
P.Staniszewski1250.0%000.0%1250.0%000.0%101100232
Ł.Widera1911.1%1911.1%000.0%11100.0%123411232
K.Zając040.0%000.0%040.0%22100.0%01100002-1
SUMA236237.1%195038.0%41233.3%101471.4%22143617111156067

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak41136.4%1425.0%3742.9%5683.3%911002041616
A.Komandzik4757.1%4666.7%010.0%000.0%5164002813
E.Loska2540.0%1250.0%1333.3%22100.0%314000177
Z.Gajdzik11100.0%000.0%11100.0%000.0%101120235
R.Gotner2366.7%2366.7%000.0%1333.3%202010154
D.Dosa030.0%020.0%010.0%22100.0%202130223
Ł.Miller030.0%020.0%010.0%000.0%01101000-1
A.Walenciak030.0%000.0%030.0%000.0%20211030-2
A.Gancarczyk1616.7%1425.0%020.0%020.0%01100052-9
SUMA144233.3%92339.1%51926.3%101566.7%245297100204336

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(07-07-2019 19:00)
Kolejka 13
B-ce Team5:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-06-2019 17:45)
2 Liga:
Zryw Betlejem3:1Team Jackwięcej»
(30-06-2019 16:30)
FC Kaufhaus3:0Ultimate Teamwięcej»
(30-06-2019 15:15)
FC VIKING0:3Bar Karolinkawięcej»
(30-06-2019 14:00)
RST Team2:3No Namewięcej»
(30-06-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:7Dam Packwięcej»
(30-06-2019 11:30)
Wataha Zabrze0:3HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)
Kolejka 11
1 Liga:
Lambda3:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)
Kolejka 13
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-06-2019 17:45)
Lambda7:3MGwięcej»
(29-06-2019 15:15)
Rezerwa2:8AWIRwięcej»
(29-06-2019 14:00)
CHzP4:3Wojakwięcej»
(29-06-2019 12:45)
Ekspert7:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-06-2019 11:30)
Kolejka 12
2 Liga:
Ultimate Team0:3RST Teamwięcej»
(29-06-2019 19:00)
Team Jack3:0Wataha Zabrzewięcej»
(29-06-2019 16:30)