Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Sor-Drew

2. LIGA, KOLEJKA 8, 18-11-2018 9:00
Piaśniki Magic Balls60
15
17
12
16
43
16
6
11
10
Old Boys Sor-Drew

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Zimek3475.0%3475.0%000.0%1250.0%6283002714
Ł.Kotyrba41136.4%4944.4%020.0%000.0%2463300813
A.Szabatowski81942.1%81942.1%000.0%4666.7%33610012013
T.Kiełtyka2366.7%000.0%2366.7%000.0%3142302612
M.Wierzbicki2540.0%2540.0%000.0%000.0%314130346
A.Kudela2540.0%1425.0%11100.0%11100.0%202100264
M.Mołdrzyk000.0%000.0%000.0%1250.0%101110112
P.Staniszewski1250.0%000.0%1250.0%000.0%101100232
Ł.Widera1911.1%1911.1%000.0%11100.0%123411232
K.Zając040.0%000.0%040.0%22100.0%01100002-1
SUMA236237.1%195038.0%41233.3%101471.4%22143617111156067

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak41136.4%1425.0%3742.9%5683.3%911002041616
A.Komandzik4757.1%4666.7%010.0%000.0%5164002813
E.Loska2540.0%1250.0%1333.3%22100.0%314000177
Z.Gajdzik11100.0%000.0%11100.0%000.0%101120235
R.Gotner2366.7%2366.7%000.0%1333.3%202010154
D.Dosa030.0%020.0%010.0%22100.0%202130223
Ł.Miller030.0%020.0%010.0%000.0%01101000-1
A.Walenciak030.0%000.0%030.0%000.0%20211030-2
A.Gancarczyk1616.7%1425.0%020.0%020.0%01100052-9
SUMA144233.3%92339.1%51926.3%101566.7%245297100204336

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Wściekłe Psy20:0Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Green Peas70:59Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
Budsar65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Atomic60:91Drim Timwięcej»
(12-01-2020 13:00)
Demons78:36Jaworznowięcej»
(12-01-2020 11:40)