Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Olimpia

2. LIGA, KOLEJKA 10, 08-12-2018 11:40
Piaśniki Magic Balls47
11
9
10
17
36
9
7
11
9
Olimpia Basket

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Szabatowski61346.2%61346.2%000.0%44100.0%42622021617
W.Zimek3560.0%3560.0%000.0%020.0%65111303614
Ł.Kotyrba41233.3%31127.3%11100.0%1333.3%72922111013
T.Kiełtyka41233.3%33100.0%1911.1%11100.0%90902011012
A.Kudela060.0%050.0%010.0%22100.0%617100222
K.Zając1333.3%000.0%1333.3%000.0%000100032
M.Mołdrzyk000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
P.Staniszewski010.0%000.0%010.0%000.0%00000010-2
Ł.Widera080.0%080.0%000.0%000.0%22412040-5
SUMA186030.0%154533.3%31520.0%81266.7%3412468111144753

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Osadnik4944.4%4944.4%000.0%1250.0%3252310914
M.Smółka2922.2%2922.2%000.0%000.0%103132112412
R.Wieczorek41330.8%1425.0%3933.3%000.0%22433021110
K.Schlagner1333.3%1333.3%000.0%11100.0%336120535
K.Chmielorz31127.3%3742.9%040.0%1250.0%314130373
S.Swoboda1250.0%1250.0%000.0%000.0%101000022
M.Gumiński010.0%000.0%010.0%000.0%202000001
R.Knyrek020.0%020.0%000.0%000.0%00010010-2
K.Łuczak030.0%020.0%010.0%020.0%20201000-2
W.Szastok040.0%020.0%020.0%000.0%20200000-2
SUMA155726.3%124030.0%31717.6%3742.9%28113910132133641

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 15
1. Liga:
Budsar69:95Drim Timwięcej»
(26-01-2020 19:00)
Green Peas72:83Gwiezdno Flotawięcej»
(26-01-2020 17:30)
Jaworzno69:65Romuswięcej»
(26-01-2020 16:00)
Demons88:46Rybnik Teamwięcej»
(26-01-2020 14:30)
Wściekłe Psy70:69Atomicwięcej»
(26-01-2020 13:00)
Longman50:74Dobermanywięcej»
(26-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)