Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 1, 15-09-2018 10:20
Piaśniki Magic Balls57
16
14
10
17
52
11
16
15
10
Energiczni

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Kotyrba51145.5%51145.5%000.0%4850.0%34713011414
Ł.Widera5862.5%5862.5%000.0%020.0%22442021013
A.Szabatowski61540.0%61442.9%010.0%000.0%33602001211
M.Wierzbicki1425.0%1333.3%010.0%3475.0%314220158
T.Kiełtyka31225.0%1520.0%2728.6%22100.0%3250000106
A.Kudela2450.0%2450.0%000.0%000.0%112010144
M.Szczyrbowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%527010123
W.Zimek020.0%020.0%000.0%000.0%415010103
K.Zając020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
P.Staniszewski020.0%010.0%010.0%000.0%11210030-2
SUMA236734.3%215736.8%21020.0%91656.3%2617438120105759

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarski61154.5%4580.0%2633.3%010.0%81911021417
M.Huras61637.5%4944.4%2728.6%33100.0%71805061714
J.Pruś3742.9%2633.3%11100.0%1250.0%3252211812
J.Sznura1333.3%010.0%1250.0%1250.0%213210047
K.Gierczakowski2825.0%2633.3%020.0%030.0%314130142
G.Wójcik21118.2%1616.7%1520.0%000.0%22411035-1
SUMA205635.7%133339.4%72330.4%51145.5%258337131135251

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)