Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 1, 15-09-2018 10:20
Piaśniki Magic Balls57
16
14
10
17
52
11
16
15
10
Energiczni

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Kotyrba51145.5%51145.5%000.0%4850.0%34713011414
Ł.Widera5862.5%5862.5%000.0%020.0%22442021013
A.Szabatowski61540.0%61442.9%010.0%000.0%33602001211
M.Wierzbicki1425.0%1333.3%010.0%3475.0%314220158
T.Kiełtyka31225.0%1520.0%2728.6%22100.0%3250000106
A.Kudela2450.0%2450.0%000.0%000.0%112010144
M.Szczyrbowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%527010123
W.Zimek020.0%020.0%000.0%000.0%415010103
K.Zając020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
P.Staniszewski020.0%010.0%010.0%000.0%11210030-2
SUMA236734.3%215736.8%21020.0%91656.3%2617438120105759

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarski61154.5%4580.0%2633.3%010.0%81911021417
M.Huras61637.5%4944.4%2728.6%33100.0%71805061714
J.Pruś3742.9%2633.3%11100.0%1250.0%3252211812
J.Sznura1333.3%010.0%1250.0%1250.0%213210047
K.Gierczakowski2825.0%2633.3%020.0%030.0%314130142
G.Wójcik21118.2%1616.7%1520.0%000.0%22411035-1
SUMA205635.7%133339.4%72330.4%51145.5%258337131135251

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)