Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Piaśniki - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 1, 15-09-2018 10:20
Piaśniki Magic Balls57
16
14
10
17
52
11
16
15
10
Energiczni

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Kotyrba51145.5%51145.5%000.0%4850.0%34713011414
Ł.Widera5862.5%5862.5%000.0%020.0%22442021013
A.Szabatowski61540.0%61442.9%010.0%000.0%33602001211
M.Wierzbicki1425.0%1333.3%010.0%3475.0%314220158
T.Kiełtyka31225.0%1520.0%2728.6%22100.0%3250000106
A.Kudela2450.0%2450.0%000.0%000.0%112010144
M.Szczyrbowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%527010123
W.Zimek020.0%020.0%000.0%000.0%415010103
K.Zając020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
P.Staniszewski020.0%010.0%010.0%000.0%11210030-2
SUMA236734.3%215736.8%21020.0%91656.3%2617438120105759

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarski61154.5%4580.0%2633.3%010.0%81911021417
M.Huras61637.5%4944.4%2728.6%33100.0%71805061714
J.Pruś3742.9%2633.3%11100.0%1250.0%3252211812
J.Sznura1333.3%010.0%1250.0%1250.0%213210047
K.Gierczakowski2825.0%2633.3%020.0%030.0%314130142
G.Wójcik21118.2%1616.7%1520.0%000.0%22411035-1
SUMA205635.7%133339.4%72330.4%51145.5%258337131135251

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)