Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Killa Bees - Wataha

2. LIGA, KOLEJKA 1, 15-09-2018 11:40
Killa Bees45
14
6
20
5
55
11
9
16
19
Wataha

Statystyki

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Kugiejko22100.0%22100.0%000.0%000.0%3362103410
M.Więcek31127.3%31030.0%010.0%1250.0%8210001178
J.Woźniok3560.0%3560.0%000.0%3650.0%213120298
P.Breguła3837.5%2728.6%11100.0%000.0%235020376
M.Bryjak2540.0%2450.0%010.0%000.0%224100046
T.Chrząstek050.0%000.0%050.0%2366.7%303200021
W.Wierzbicki42317.4%21020.0%21315.4%2366.7%0225402121
SUMA175928.8%143836.8%32114.3%81457.1%2013331191114540

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Brzeziński7977.8%6875.0%11100.0%5771.4%951412012032
D.Szastak71643.8%3837.5%4850.0%44100.0%831153042228
W.Solejdowicz11100.0%11100.0%000.0%000.0%202010025
D.Fornagiel1714.3%1520.0%020.0%000.0%415021123
P.Bednarek2728.6%2728.6%000.0%1616.7%336000150
B.Błachnio1812.5%1616.7%020.0%000.0%314060520
T.Markocki040.0%000.0%040.0%22100.0%314010320
SUMA195236.5%143540.0%51729.4%121963.2%3214466151155568

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)