Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Killa Bees - Hica

2. LIGA, KOLEJKA 3, 30-09-2018 10:20
Killa Bees45
5
14
9
17
77
21
26
11
19
Hica Ruda Śląska

Statystyki

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Kupczyk61442.9%61250.0%020.0%4666.7%831101021616
J.Woźniok2633.3%2633.3%000.0%11100.0%347120259
M.Bryjak2540.0%1333.3%1250.0%000.0%415000156
T.Chrząstek3742.9%030.0%3475.0%000.0%101010196
P.Kugiejko21216.7%21216.7%000.0%020.0%41014011345
W.Wierzbicki2922.2%2540.0%040.0%000.0%033120142
M.Więcek11010.0%11010.0%000.0%000.0%224221121
P.Breguła070.0%050.0%020.0%000.0%10111020-6
SUMA187025.7%145625.0%41428.6%5955.6%2323465102134539

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk61154.5%1333.3%5862.5%1250.0%15116114131841
A.Boronowski122352.2%6785.7%61637.5%3475.0%00012013323
P.Nowrotek61154.5%5771.4%1425.0%1333.3%1111206241423
S.Jaworski3837.5%1425.0%2450.0%000.0%2354200814
M.Białas2450.0%2450.0%000.0%000.0%224310149
SUMA295750.9%152560.0%143243.8%5955.6%307379253977110

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)