Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Hica - Longman

2. LIGA, KOLEJKA 2, 22-09-2018 10:20
Hica Ruda Śląska56
16
11
13
16
48
7
16
14
11
Longman Boys

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Nowrotek71450.0%4944.4%3560.0%4944.4%60626122122
K.Kaczmarczyk3933.3%2540.0%1425.0%000.0%171182303721
D.Lato3560.0%3560.0%000.0%030.0%459100269
R.Chrząszcz41040.0%2728.6%2366.7%020.0%3252003106
M.Białas1333.3%1333.3%000.0%000.0%314110125
A.Boronowski31323.1%1250.0%21118.2%22100.0%1121100104
S.Jaworski010.0%010.0%000.0%000.0%000110001
R.Kurianowicz020.0%020.0%000.0%000.0%00010000-1
B.Lato000.0%000.0%000.0%000.0%00000010-1
SUMA215736.8%133438.2%82334.8%61637.5%34104411121125666

Longman Boys

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Dziadosz5955.6%5955.6%000.0%020.0%731024011019
P.Pazdan51241.7%3560.0%2728.6%1250.0%52740031313
A.Wyjadłowski3933.3%2540.0%1425.0%000.0%7290302711
Ł.Urych3933.3%1425.0%2540.0%000.0%426010287
S.Kurdziel4850.0%3650.0%1250.0%1616.7%2022201106
P.Krawczyk010.0%000.0%010.0%000.0%202010002
M.Preidl030.0%020.0%010.0%000.0%303100100
P.Świercz090.0%020.0%070.0%000.0%30312020-5
SUMA206033.3%143342.4%62722.2%21020.0%3394210130124853

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)