Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Hica - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 13:00
Hica Ruda Śląska83
23
15
23
22
66
9
15
17
25
Energiczni

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk81747.1%3475.0%51338.5%33100.0%1031315232433
S.Mikołajczyk61060.0%5862.5%1250.0%44100.0%1311412021728
M.Białas4757.1%4757.1%000.0%1333.3%4371600918
R.Chrząszcz71546.7%6966.7%1616.7%2540.0%551016071716
S.Jaworski4580.0%2366.7%22100.0%1250.0%11203021112
R.Kurianowicz1812.5%050.0%1333.3%000.0%00000013-5
B.Lato070.0%040.0%030.0%000.0%31400020-5
SUMA306943.5%204050.0%102934.5%111764.7%3614504222178197

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Posłuszny112347.8%81553.3%3837.5%000.0%71823232525
M.Huras71936.8%71546.7%040.0%5771.4%11248021917
D.Długosz61250.0%61250.0%000.0%1250.0%30331011312
A.Wosinek2825.0%1520.0%1333.3%000.0%448200059
K.Kaczmarski21414.3%21216.7%020.0%000.0%8311211146
SUMA287636.8%245940.7%41723.5%6966.7%239321313376669

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)