Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Hica - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 13:00
Hica Ruda Śląska83
23
15
23
22
66
9
15
17
25
Energiczni

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk81747.1%3475.0%51338.5%33100.0%1031315232433
S.Mikołajczyk61060.0%5862.5%1250.0%44100.0%1311412021728
M.Białas4757.1%4757.1%000.0%1333.3%4371600918
R.Chrząszcz71546.7%6966.7%1616.7%2540.0%551016071716
S.Jaworski4580.0%2366.7%22100.0%1250.0%11203021112
R.Kurianowicz1812.5%050.0%1333.3%000.0%00000013-5
B.Lato070.0%040.0%030.0%000.0%31400020-5
SUMA306943.5%204050.0%102934.5%111764.7%3614504222178197

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Posłuszny112347.8%81553.3%3837.5%000.0%71823232525
M.Huras71936.8%71546.7%040.0%5771.4%11248021917
D.Długosz61250.0%61250.0%000.0%1250.0%30331011312
A.Wosinek2825.0%1520.0%1333.3%000.0%448200059
K.Kaczmarski21414.3%21216.7%020.0%000.0%8311211146
SUMA287636.8%245940.7%41723.5%6966.7%239321313376669

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 15
1. Liga:
Budsar69:95Drim Timwięcej»
(26-01-2020 19:00)
Green Peas72:83Gwiezdno Flotawięcej»
(26-01-2020 17:30)
Jaworzno69:65Romuswięcej»
(26-01-2020 16:00)
Demons88:46Rybnik Teamwięcej»
(26-01-2020 14:30)
Wściekłe Psy70:69Atomicwięcej»
(26-01-2020 13:00)
Longman50:74Dobermanywięcej»
(26-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)