Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiazdy Podwórka - Sor-Drew

2. LIGA, KOLEJKA 4, 07-10-2018 9:00
Gwiazdy Podwórka45
9
6
11
19
34
10
2
6
16
Old Boys Sor-Drew

Statystyki

Gwiazdy Podwórka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Konaszczuk33100.0%33100.0%000.0%000.0%2241100612
P.Stasiak3650.0%1333.3%2366.7%000.0%112210189
P.Mamcarz1333.3%000.0%1333.3%2633.3%303221156
M.Namysłowski41040.0%2633.3%2450.0%11100.0%3140003116
M.Kirker1425.0%1425.0%000.0%1250.0%235100035
S.Radziszewski000.0%000.0%000.0%11100.0%101020014
M.Szoen1333.3%1250.0%010.0%000.0%325000124
A.Skulimowski2633.3%2450.0%020.0%1425.0%000220052
R.Kurowski020.0%020.0%000.0%040.0%426010001
A.Lotko1333.3%1250.0%010.0%000.0%314000321
B.Doering000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
K.Kopeć040.0%040.0%000.0%000.0%303100000
J.Goik1714.3%030.0%040.0%020.0%00022022-4
SUMA175133.3%113333.3%51827.8%62030.0%25123711111114546

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak41330.8%2633.3%2728.6%3742.9%1011113041311
A.Komandzik2540.0%2540.0%000.0%000.0%314000045
M.Usarek2540.0%1425.0%11100.0%000.0%202110155
E.Loska2633.3%030.0%2366.7%000.0%011210363
A.Gancarczyk1333.3%1250.0%010.0%010.0%303000022
Z.Gajdzik010.0%010.0%000.0%000.0%000020001
R.Gotner000.0%000.0%000.0%000.0%011000001
Ł.Miller1333.3%1333.3%000.0%000.0%112100221
A.Walenciak010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
M.Piątek060.0%030.0%030.0%2825.0%31401052-10
SUMA124327.9%72725.9%51631.3%51631.3%22628580153418

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka4:1Los Blancoswięcej»
(20-10-2019 14:00)
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(20-10-2019 12:45)
Dam Pack4:6FC Kaufhauswięcej»
(20-10-2019 11:30)
Team Jack1:2RST Teamwięcej»
(20-10-2019 10:15)
Kolejka 4
1 Liga - o utrzymanie:
Wojak3:6Rezerwawięcej»
(20-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Olimpia64:68Hicawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Wielka Kiść 84:49Dazyntwięcej»
(20-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Demons58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(20-10-2019 19:00)
Jaworzno65:49Dobermanywięcej»
(20-10-2019 17:30)
Longman42:61Rybnik Teamwięcej»
(20-10-2019 16:00)
Wściekłe Psy69:60Romuswięcej»
(20-10-2019 14:30)
Green Peas77:79Drim Timwięcej»
(20-10-2019 13:00)
Budsar75:63Atomicwięcej»
(20-10-2019 11:40)
Orliki — Runda II
Kolejka 6
1 Liga - o mistrzostwo:
FC Pub Pod Łososiem2:3B-ce Teamwięcej»
(19-10-2019 16:30)
1 Liga - o utrzymanie:
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)