Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiazdy Podwórka - Sor-Drew

2. LIGA, KOLEJKA 4, 07-10-2018 9:00
Gwiazdy Podwórka45
9
6
11
19
34
10
2
6
16
Old Boys Sor-Drew

Statystyki

Gwiazdy Podwórka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Konaszczuk33100.0%33100.0%000.0%000.0%2241100612
P.Stasiak3650.0%1333.3%2366.7%000.0%112210189
P.Mamcarz1333.3%000.0%1333.3%2633.3%303221156
M.Namysłowski41040.0%2633.3%2450.0%11100.0%3140003116
M.Kirker1425.0%1425.0%000.0%1250.0%235100035
S.Radziszewski000.0%000.0%000.0%11100.0%101020014
M.Szoen1333.3%1250.0%010.0%000.0%325000124
A.Skulimowski2633.3%2450.0%020.0%1425.0%000220052
R.Kurowski020.0%020.0%000.0%040.0%426010001
A.Lotko1333.3%1250.0%010.0%000.0%314000321
B.Doering000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
K.Kopeć040.0%040.0%000.0%000.0%303100000
J.Goik1714.3%030.0%040.0%020.0%00022022-4
SUMA175133.3%113333.3%51827.8%62030.0%25123711111114546

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak41330.8%2633.3%2728.6%3742.9%1011113041311
A.Komandzik2540.0%2540.0%000.0%000.0%314000045
M.Usarek2540.0%1425.0%11100.0%000.0%202110155
E.Loska2633.3%030.0%2366.7%000.0%011210363
A.Gancarczyk1333.3%1250.0%010.0%010.0%303000022
Z.Gajdzik010.0%010.0%000.0%000.0%000020001
R.Gotner000.0%000.0%000.0%000.0%011000001
Ł.Miller1333.3%1333.3%000.0%000.0%112100221
A.Walenciak010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
M.Piątek060.0%030.0%030.0%2825.0%31401052-10
SUMA124327.9%72725.9%51631.3%51631.3%22628580153418

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(07-07-2019 19:00)
Kolejka 13
B-ce Team5:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-06-2019 17:45)
2 Liga:
Zryw Betlejem3:1Team Jackwięcej»
(30-06-2019 16:30)
FC Kaufhaus3:0Ultimate Teamwięcej»
(30-06-2019 15:15)
FC VIKING0:3Bar Karolinkawięcej»
(30-06-2019 14:00)
RST Team2:3No Namewięcej»
(30-06-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:7Dam Packwięcej»
(30-06-2019 11:30)
Wataha Zabrze0:3HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)
Kolejka 11
1 Liga:
Lambda3:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)
Kolejka 13
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-06-2019 17:45)
Lambda7:3MGwięcej»
(29-06-2019 15:15)
Rezerwa2:8AWIRwięcej»
(29-06-2019 14:00)
CHzP4:3Wojakwięcej»
(29-06-2019 12:45)
Ekspert7:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-06-2019 11:30)
Kolejka 12
2 Liga:
Ultimate Team0:3RST Teamwięcej»
(29-06-2019 19:00)
Team Jack3:0Wataha Zabrzewięcej»
(29-06-2019 16:30)